**
Ingredienser Jævningspulver til Rabarbergrød
Kartoffelstivelse, surhedsregulerende middler (E 341),farve (carminer, curcumin), aroma.
| Energi: | 1271 KJ/299 kcal |
| Fedt: | 0,2 g |
| – heraf mættede fedtsyrer: | 0 g |
| Kulhydrat: | 74 g |
| – heraf sukkerarter: | 0 g |
| Kostfibre: | 0 g |
| Protein: | 0,1 g |
| Salt: | 0 g |

Wilton Chokoladefylder


