**
Ingredienser Citronsyre
Citronsyre (E 330).
| Energi: | 1299 KJ/300 kcal |
| Fedt: | 0 g |
| – heraf mættede fedtsyrer: | 0 g |
| Kulhydrat: | 0 g |
| – heraf sukkerarter: | 0 g |
| Kostfibre: | 0 g |
| Protein: | 0 g |
| Salt: | 0 g |
Se butikkens åbningstider på forsiden Luk
Fortsæt til indhold1 HVERDAGS LEVERING
BESØG VORES BUTIK I SVENSTRUP
BETAL MED MOBILEPAY
BESØG VORES BUTIK I SVENSTRUP
BETAL MED MOBILEPAY
1 HVERDAGS LEVERING
11,95 kr.
Dr. Oetker Citronsyre er perfekt til fx. hyldeblomstdrik eller solbærgelé.
Se opskrifterne på bagsiden af emballagen.
9 på lager


**
Citronsyre (E 330).
| Energi: | 1299 KJ/300 kcal |
| Fedt: | 0 g |
| – heraf mættede fedtsyrer: | 0 g |
| Kulhydrat: | 0 g |
| – heraf sukkerarter: | 0 g |
| Kostfibre: | 0 g |
| Protein: | 0 g |
| Salt: | 0 g |
For at give dig den bedste oplevelse bruger vi teknologier som cookies til at gemme og/eller tilgå enhedsoplysninger. Samtykke til disse teknologier giver os mulighed for at behandle data såsom browseradfærd eller unikke ID'er på dette websted. Manglende samtykke eller tilbagetrækning af samtykke kan have en negativ indvirkning på visse funktioner.