**
OBS:
Grundet en printfejl på emballagen, mangler der smeltet smør i en af opskrifterne bagpå brevet med Brunt Bagepulver. Det gælder opskrift 4 af 5 “Krydderkage med karamelglasur”. Husk derfor at tilsætte 150 g smeltet smør i dejen, hvis du følger den nævnte opskrift på bagsiden af Brunt Bagepulver, som du kan se den korrekte version af her:
https://www.oetker.dk/dk-da/opskrifter/r/krydderkage-med-karamelglasur
Ingredienser Brunt Bagepulver
Hævemiddel (natriumcarbonater (E 500)), stødt kanel, stødt nellike, stødt ingefær, stødt allehånde.
| Energi: | 646 KJ/155 kcal |
| Fedt: | 4,5 g |
| – heraf mættede fedtsyrer: | 1,3 g |
| Kulhydrat: | 20 g |
| – heraf sukkerarter: | 13 g |
| Kostfibre: | 0 g |
| Protein: | 2,5 g |
| Salt: | 37 g |

Wilton Tyl, blomst, nr. 224, Drop Flower



