surhedsregulerende middel (E501i).
| Næringsindhold | pr. 100 g |
| Energi (kj/kcal) | 1627/389 |
| Fedt | 23 g |
| Heraf mættede fedtsyrer | 14 g |
| Kulhydrat | 9,1 g |
| Heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 20 g |
| Salt | 0,04 g |
Opbevaring anbefalet ved: 12-20°C.
Se butikkens åbningstider på forsiden Luk
Fortsæt til indhold1 HVERDAGS LEVERING
BESØG VORES BUTIK I SVENSTRUP
BETAL MED MOBILEPAY
BESØG VORES BUTIK I SVENSTRUP
BETAL MED MOBILEPAY
1 HVERDAGS LEVERING
1.098,95 kr.
Super lækker kakao fra Callebaut ,som er 100% kakao.
Tilføjer en lækker smag og farve til dine kager. Den kan selvfølgelig også bruges til en kop varm kakao.
1 på lager


| Næringsindhold | pr. 100 g |
| Energi (kj/kcal) | 1627/389 |
| Fedt | 23 g |
| Heraf mættede fedtsyrer | 14 g |
| Kulhydrat | 9,1 g |
| Heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 20 g |
| Salt | 0,04 g |
Opbevaring anbefalet ved: 12-20°C.
For at give dig den bedste oplevelse bruger vi teknologier som cookies til at gemme og/eller tilgå enhedsoplysninger. Samtykke til disse teknologier giver os mulighed for at behandle data såsom browseradfærd eller unikke ID'er på dette websted. Manglende samtykke eller tilbagetrækning af samtykke kan have en negativ indvirkning på visse funktioner.