** Er du heller ikke gode venner med surdej og lange projekter? Så er denne rugsur til rugbrød løsningen! Rugsur til rugbrød er en skøn surdejsgenvej, til dig der gerne vil have en skøn surdejssmag i dit hjemmebagte rugbrød. Tilsæt blot ca. 6 gram per 100 gram rugmel du har i din opskrift – og følg ellers bare din opskrift. Indeholder 1 kg
Ingredienser i rugsur
RUG, HVEDE, mælkesyre, HVEDESTIVELSE, eddikesyre. Starter bakteriekultur
Allergener er markeret med STOR skrift
OPBEVARING: Tørt og køligt
| Energi | 376 kcal/1540 kJ |
| Fedt | 1,7 g |
| – heraf mættede fedtsyrer | 0,3 g |
| Kulhydrater | 73,4 g |
| – heraf sukkerarter | 0 g |
| Kostfibre | 7,6 g |
| Protein | 10 g |
| Salt | 0,15 g |

Wilton Kageform, fodbold
Wilton Prægemåtte, græs og mursten


