**
Ingredienser Vaniljearoma
Vand, alkohol, farve (karamel (E 150a)), aroma
| Energi: | 824 KJ/199 kcal |
| Fedt: | 0 g |
| – heraf mættede fedtsyrer: | 0 g |
| Kulhydrat: | 1,1 g |
| – heraf sukkerarter: | 0,4 g |
| Kostfibre: | 0 g |
| Protein: | 0 g |
| Salt: | 0,01 g |
#vaniljestang
Se butikkens åbningstider på forsiden Luk
Fortsæt til indhold1 HVERDAGS LEVERING
BESØG VORES BUTIK I SVENSTRUP
BETAL MED MOBILEPAY
BESØG VORES BUTIK I SVENSTRUP
BETAL MED MOBILEPAY
1 HVERDAGS LEVERING
Funktion Kagesprøjte, stål
NR Kagefolie, 10 cm høj x 3 m - Kraftig kvalitet - 200 ±50 My
Funktion Kagesprøjte, stål
NR Kagefolie, 10 cm høj x 3 m - Kraftig kvalitet - 200 ±50 My
**
Vand, alkohol, farve (karamel (E 150a)), aroma
| Energi: | 824 KJ/199 kcal |
| Fedt: | 0 g |
| – heraf mættede fedtsyrer: | 0 g |
| Kulhydrat: | 1,1 g |
| – heraf sukkerarter: | 0,4 g |
| Kostfibre: | 0 g |
| Protein: | 0 g |
| Salt: | 0,01 g |
#vaniljestang
For at give dig den bedste oplevelse bruger vi teknologier som cookies til at gemme og/eller tilgå enhedsoplysninger. Samtykke til disse teknologier giver os mulighed for at behandle data såsom browseradfærd eller unikke ID'er på dette websted. Manglende samtykke eller tilbagetrækning af samtykke kan have en negativ indvirkning på visse funktioner.