Til smørcreme: Tilsæt 200–250 g stuetempereret smør og pisk med håndmixer i 4 min. Hæld på sprøjtepose og dekorer 12 store cupcakes eller en stor kage.
Til flødeostecreme: Tilsæt 150 g kold flødeost + 100 g stuetempereret smør og pisk med håndmixer i 4 min. Hæld på sprøjtepose og dekorer 12 store cupcakes eller en stor kage.
Til glasur: Tilsæt ½ dl koldt vand og rør et øjeblik, hæld glasuren på kagen – der er nok til en rund kage med en diameter på ca. ø 24 cm.
Ingredienser: Sukker, modificeret kartoffelstivelse, SKUMMETMÆLKSPULVER, naturlig aroma. Kan indeholde spor af: (GLUTEN)
| Energi: | 1688 kJ/397 kcal |
| Fedt: | 0 g |
| – heraf mættede fedtsyrer: | 0 g |
| Kulhydrat: | 98 g |
| – heraf sukkerarter: | 92 g |
| Kostfibre: | 0 g |
| Protein: | 0,7 g |
| Salt: | 0,06 g |

Wilton Tyl, rose swirls, nr. 2110 1M


