**
Ingredienser: Maltodextrin, olivenolie, farve: E102, E110, E122, E133, E151
Fri for: E171, Gluten, Laktose, Mælkeprotein og sukker.
Velegnet til vegetarer
| Næringsindhold | pr. 100 g |
| Energi: | 1421 kJ/341 kcal |
| Fedt: | 3,0 g |
| – heraf mættede fedtsyrer: | 0,4 g |
| Kulhydrat: | 78 g |
| – heraf sukkerarter: | 0 g |
| Kostfibre: | 0 g |
| Protein: | 0 g |
Spiselige blomster

Wilton Drejefad - Basic Turntable 











