**
Ingredienser: Æblekoncentrat, solbærkoncentrat, radise-kocentrat, majsstivelse, aroma, frugt- og grøntsagskoncentrat saflor, kartoffelstivelse, rapsolie, risstivelse
Farve: E120, E129, E172
Surhedsregulator: E270
| Næringsindhold | pr. 100 g |
| Energi: | 1480 kJ/354 kcal |
| Fedt: | 0 g |
| – heraf mættede fedtsyrer: | 0 g |
| Kulhydrat: | 87 g |
| – heraf sukkerarter: | 0,6 g |
| Kostfibre: | 0 g |
| Protein: | 0 g |
| Salt: | 0 g |
Spiselige blomster












