Grundopskrift:
- 300 g Bienex Mix
- 150 g nøddeflager eller mandelflager
Bland ingredienserne godt sammen, hæld massen på bagepapir og fordel i ønsket størrelse.
Bagning:
Bages ved 200 °C (almindelig over-/undervarme) i 5–8 minutter, indtil gylden og sprød.
Perfekt til både professionelle og hjemmebagere, der ønsker et flot og velsmagende resultat – hver gang.
Ingredienser: Tørret glukose sirup, sukker, palme fedt, dextrose, sødMÆLKSpulver, emulgator: SOJA lecithin.
| Næringsindhold | pr. 100 g |
| Energi (kj/kcal) | 2023/483 |
| Fedt | 18,9 g |
| Heraf mættede fedtsyrer | 8,4 g |
| Kulhydrat | 77,3 g |
| Heraf sukkerarter | 49,9 g |
| Protein | 0,5 g |
| Salt | 0 g |
Opbevares ved ca. 20 grader, tørt og lukket.

Funktion Hævekurv, Ø25 cm / 4,5 liter

