Ingredienser: Maltodextrin, farvende fødevarer (annatto-norbixin, æbleekstrakt, kakaoekstrakt.
| Næringsindhold | pr. 100 g |
| Energi (kj/kcal) | 1602/383 |
| Fedt | 0 g |
| Heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 94 g |
| Heraf sukkerarter | 3 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,05 g |
Se butikkens åbningstider på forsiden Luk
Fortsæt til indhold1 HVERDAGS LEVERING
BESØG VORES BUTIK I SVENSTRUP
BETAL MED MOBILEPAY
BESØG VORES BUTIK I SVENSTRUP
BETAL MED MOBILEPAY
1 HVERDAGS LEVERING
44,95 kr.
Tilføj et strejf af magi til dine kager og desserter! De store glimmerflager fanger lyset og giver et strålende, juvellignende skær.
100 % spiselige og veganske
Kun naturlige, plantebaserede farver
Ingen kunstige tilsætningsstoffer
Praktisk 3 g strødåse
Perfekt til cupcakes, småkager, chokolade og meget mere. Et enkelt drys – og dine kreationer stråler!
4 på lager


Ingredienser: Maltodextrin, farvende fødevarer (annatto-norbixin, æbleekstrakt, kakaoekstrakt.
| Næringsindhold | pr. 100 g |
| Energi (kj/kcal) | 1602/383 |
| Fedt | 0 g |
| Heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 94 g |
| Heraf sukkerarter | 3 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,05 g |
For at give dig den bedste oplevelse bruger vi teknologier som cookies til at gemme og/eller tilgå enhedsoplysninger. Samtykke til disse teknologier giver os mulighed for at behandle data såsom browseradfærd eller unikke ID'er på dette websted. Manglende samtykke eller tilbagetrækning af samtykke kan have en negativ indvirkning på visse funktioner.